Matěj Trčka - bronzový v BANGKOKU

15.09.2015 06:56

IFMA ROYAL WORLD CUP / THAJSKO - nebo-li neoficiální mistrovství světa, které se konalo v Bangkoku a to od 15.8.2015. Vše proběhlo pod záštitou královské rodiny a organizace IFMA. Ondřej Marvan a Matěj Trčka vyrazili s reprezentací ČR nejprve na aklimatizační kemp na Koh Samui, kde nejen pod vedení reprezentačních trenérů v místním GYMU ladili formu.

V samotném Bangkoku již pak probíhal samotný ROYAL CUP. Ondřej Marvan si ve váhové kategorii - 75 Kg vylosoval na první zápas "Abdula z Indie" se kterým si poradil v pouhých 45s TKO. Druhým soupeřem byl o hlavu větší Fin Aittainounen se kterým Ondra bohužel ve vyrovnaném zápase prohrál na body a ukončil tak svoji pouť na děleném 5 - 8 místě.

Matěj Trčka si ve váhové kategorii - 57 kg, vylosoval volný los a v pavouku další den narazil na Číňana Wang Hunga, kterého porazil ve třetím kole TKO. Druhým soupeřem byl pak Angličan Stuart Stables. Matěj první kolo jasně vyhrál, ale poranil si nohu a tak další dvě kola byla přetahovaná, kdo z koho. Matěj bohužel v tomto duelu těsně 3:2 na body prohrál a odváží si tak bronzovou medaili.

Thajská mise byla splněna a tak musíme pogratulovat našim reprezentantům z oddílu HIGHLANDERS za výbornou reprezentaci a Matějovi ke třetímu místu. Škraloupem na celém ROYAL CUPU byl pak bombový útokv BKK. Naštěstí se nikomu z české reprezentace nic nestalo