Marvan i Trčka z HIGHLANDERS bojovali vítězně

13.10.2015 12:22

Zátěžovou zkouškou před HIGHLANDERS NIGHT IV. si již prošli všichni aktéři z oddílu HIGHLANDERS. 10.10.2015 si do LINZE odskočil Ondřej Marvan, který se utkal dle pravidel K-1 na mezinárodním galavečeru s Ismael Nuriadiev a následně 11.10.2015 se Matěj Trčka utkal dle plných pravidel Muay Thai v II.kole amatérského MČR C.M.T.A. s Ilechko Olehem z Brna. Ondřej vyrazil na mezinárodní galavečer do Linze s kolegy z Č.Budějovic.

A jak se již stává pomalu tradicí při mezinárodních galavečerech , nejen, že Ondrovi změnili soupeře ( z 18-ti letého Rakušana se vyklubal 23 letý Čečenec ), ale soupeř navážil o 3Kg více a snaha o doladění váhy byla nulová. Ondra šel naplno a jeho těsné vítězství nad velmi trvdým soupeřem bylo zasloužené. Ondra zvítězil 2:1 na body. 

Druhý den 11.10.2015 vyrazila druhá skupina z oddílu HIGHLANDERS s Matějem Trčkou na II.kolo amatérského MČR C.M.T.A.. Soupeřem mu byl Ilechko Olehe z MT Brno - se kterým si Matěj jednoznačně poradil a zvítězil v přehledném zápase 3:0 na body. Bojovníci z HIGHLANDERS jsou tedy připraveni se ukázat na HIGHLANDERS NIGHT IV.