HIGHLANDERS CAMP 2017 - PECKA

28.08.2017 20:36

Od pondělí 14.8. až do neděle 20.8.2017 se konal první HIGHLANDERS CAMP a to v autocampu PECKA, který se na týden stal naší arénou a tréninkovým centrem. Počasí, které je základ pro trénování venku, nám přálo a tak se mohly uskutečnit všechny tréninkové cykly ( a že jich nebylo málo ).

Trenérské trio v čele s Tomášem Matouškem, Radkem Horákem a asistentem Pavlem Hurdálkem se staralo o 20 účastníků, včetně juniorského reprezentanta Matěje Trčky a seniorského reprezentanta a bronzového medailisty z WG 2017 Jakuba Klaudy.

Každý den se skládal z ranního výběhu, rozcvičky a lehkého cvičení - následovala snídaně a od 9:30 hod. již další fáze v podobě drillování či lapování a najíždění technik. Po obědě od 13:45 hod. následoval slet aktivit v podobě trénování v písku, plavání a sparingu - který ukončil denní maraton okolo 17:45 hod.. Stihl se i krátký výlet na hrad Pecka, zmrzlina, trampolíny i lezecká stěna. Všem účastníkům velice děkujeme za účast a odvedenou práci. Především u dětí byl velký progres a to díky mravenčí práci a trpělivosti trenéra Tomáše Matouška. Těšíme se na další společný CAMP :-)